Kodėl tiems, kurie nenori prezidento poste matyti p. Skvernelio, geriau pirmame rinkimų ture balsuoti už kandidatą Gitaną Nausėdą.

Iš esmės mes turim tik tris realias opcijas pirmame prezidento rinkimų ture:

  1. Į antrą turą patenka Šimonytė ir Skvernelis. Tokiu atveju tikėtina, kad antrame ture laimės Skvernelis. Nes Šimonytė – konservatorių remiama ir turi fiksuotą bei baigtinį rinkėjų kontingentą. Nausėdos rinkėjai už ją tikrai ne visi balsuos. Tuo tarpu visų kitų kandidatų elektoratas po Skvernelio skvernu susivienys.
  2. Į antrą rinkimų turą patenka Nausėda ir Skvernelis. Čia Nausėda turi labai daug šansų. Prie jo rinkėjų antrame rinkimų etape prisidės ir Šimonytės rinkėjai. Taigi, čia pats saugiausias balsavimo variantas.
  3. Na o jeigu į antrą etapą patenka Šimonytė ir Nausėda? Super. Galima bus antrame ture balsuoti „iš meilės“. Bet yra problema: pirmame ture už abu balsuoti neleidžiama.

Kodėl aš balsuoju PRIEŠ Saulių Skvernelį.

  1. Gimiau policinėje valstybėje ir, jei atvirai, nesinorėtų policinėje valstybėje ir numirti,
  2. Nenoriu, kad Kepenis man reguliuotų kokią eketę pasirinkti, kokias cigaretes ir kur rūkyti. Ir dar. Prisipažinsiu, kartais mėgstu išlenkti taurelę…
  3. Nenoriu, kad visi Lietuvos senjorai būtų totališkai gydomi vaistais, skirtais gydyti venerines ligas (ar generiniais vaistais – nebeprisimenu).
  4. Nenoriu, kad mano sovietinės statybos daugiabutyje nuolat girdėtųsi gimdyvių riksmai. Bijau, kad tų riksmų legalizavimas man virs pragaru. Nors ir neneigiu, kad ypačiai voniose drungnam vandeny gimę vaikai ateityje turės neabejotinų pranašumų prieš steriliose ligoninių lovose gimusius kūdikius. Vis tik vandenynų plotas yra daug didesnis už visą suknistą sausumą. Kitaip sakant, daugiabučiuose gimusiems vaikams – galimybės didesnės.
  5. Apie sarmatą, kurią nuolat patirsim užsienio politikoje, jau net nekalbu…

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *